Náš príbeh

Náš príbeh

Rok 2020 a samotný začiatok pandémie pre všetkých a taktiež aj pre našu jazykovú školu znamenal drastické zmeny. V tomto článku vám povieme o tom, ako nás pandémia ovplyvnila, no taktiež, ako nám pomohla ďalej šíriť myšlienku toho, za čím si v Language Bistro stojíme. Toto je náš príbeh.

Do online priestoru

Brány našej malebnej jazykovej školy v srdci vínneho Pezinka sa museli zavrieť a naša jazyková škola kompletne prešla do online priestoru. Pravdupovediac, sme si túto zmenu na začiatku nevedeli predstaviť. Ako pretavíme živú, autentickú a neformálnu prácu so študentami a študentkami do online priestoru? Tak ako študenti/tky, tak ani my a naši učitelia a naše učiteľky, sme boli vhodení do neznáma. Usilovne sme však začali pracovať a hľadať cesty, ako sa veci dajú robiť aj v online priestore. Rýchlo sme našli rôzne cesty a finty, ako ponúknuť našim študentom a študentkám tie najlepšie hodiny. Vďaka množstvu rôznych aplikácii a vymožeností na trhu tak dnes dokážeme ponúkať ešte aktívnejšie a zaujímavejšie hodiny, ako v offline priestore. Navyše nám práca cez internet ponúka byť s našimi študentami a študentkami v kontakte na dennej báze. Trebalo si len zvyknúť, a dnes sa zdá, že späť do offline výučby sa už nikomu nechce.

Výhody online priestoru

Aj keď sme výhody online vyučovania už raz spísali. Chceli by sme vám pripomenúť aspoň niekoľko aspektov, vďaka ktorým nám online vyučovanie všetkým uľahčuje život. S online vyučovaním nemusíte nikam chodiť a hodinu s vašim učiteľom si môžete vychutnať z pohodlia vášho domova. Navyše nestrácate čas cestovaním, či trávením vášho času v dopravných zápchach. Taktiež sa môže stať, že budete trochu chorí, ak sa však stále cítite na to, že hodinu zvládnete, stačí sa len pripojiť a horúci čaj môžete kľudne popíjať aj počas vašej hodiny. Pri individuálnej výučbe taktiež nie ste viazaný dňami a časmi iných, pretože to, kedy sa chcete učiť si vyberáte vy sami.

V Language Bistro taktiež rozumieme tomu, že v živote môžu nastať rôzne okamihy, a tak naším študentom a študentkám ponúkame bezplatné zrušenie hodiny do 24 hodín pred začiatkom naplánovaného stretnutia. Pre kontinuálny progres nie je dobré vynechávať hodiny, preto sa snažte zúčastniť sa každej hodiny, ak Vám to okolnosti dovolia. Za našimi hodinami nemusíte nikam cestovať, a tak šetríte Vašu peňaženku. Nemusíte platiť za benzín, parkovné, či cestovné. Taktiež ak po hodine dostanete na niečo chuť, stačí Vám spraviť pár krokov a ste u seba v kuchyni, nemusíte tak utekať po snack do obchodu.

Za čím si stojíme

V Language Bistro sme taktiež vyvinuli jedinečný program, ktorý presne odzrkadľuje to, za čím si v našej jazykovej škole stojíme a akým spôsobom prihliadame na potreby našich študentov a študentiek. English Coaching sa stal naším vlajkovým programom, ktorý zahŕňa potreby študentov a študentiek v 21. storočí. V Language Bistro si stojíme za tým, že štúdium jazyka nie je len o učení sa. Naopak, vnímame to ako veľkú mozaiku, ktorá obsahuje niekoľko aspektov. Jedným z najdôležitejších aspektov English Coaching je budovanie rutiny. U našich študentov a študentiek postupne budujeme rutinu a študijne návyky, vďaka ktorým kontinuálne napredujú a zlepšujú si svoju angličtinu.

V Language Bistro taktiež chápeme, že záleží na tom, s kým sa učíte. Práve preto pre vás vyberáme tých najvhodnejších coachov, No taktiež rozumieme tomu, že niekedy vám niekto nemusí sadnúť, a preto ponúkame možnosť vymeniť coacha bez udania dôvodov. Práve individuálny prístup, profesionalita a budovanie študijnej rutiny vďaka našej stratégii je to, čo definuje náš program English Coaching. Ak sa chcete dozvedieť o English Coaching viac, neváhajte sa pozrieť na našu stránku alebo si rovno objednajte našu jazykovú diagnostiku, kde určíme vašu úroveň angličtiny a predstavíme vám English Coaching úplne zadarmo. Tešíme sa na vás!

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů