Náš tím

Na výbere našich coachov si dávame naozaj záležať, o ich kvalitách sa však môžete presvedčiť len vy sami. Dovoľte nám predstaviť vám náš tím.

Martina Melišíková


riaditeľka jazykovej školy Language Bistro

Pochádzam z: Pezinok, Slovensko

Niečo o mne: Som pracujúca mama dvoch synov, a všetky deti, s ktorými sa na hodinách stretávam sa snažím viesť tak, akoby to boli moje vlastné. Pre mňa je veľmi dôležité uvedomiť si v čom, je študent vynimočný a viesť ho cez vzájomný rešpekt a pochopenie. Vedenie jazykovej školy ma nesmierne napĺňa, pretože vďaka kvalitne odučeným hodinám našimi lektormi si študenti môžu plniť rôzne sny - od cestovania, až po lepšiu prácu. Vo voľnom čase sa venujem rodine, veľmi rada pečiem a starám sa o našu záhradku.

Dovoľte mi predstaviť vám skvelý tím našich jazykových lektorov a coachov, ktorý v Language Bistro učí s chuťou úplne každého. 

Martin Horný


language coach

Pochádzam z: Bratislava, Slovensko

Momentálne ma nájdete v: Praha, Česká republika

Niečo o mne: Zaujímam sa o európsku politiku a svetové dianie. Plynule hovorím po anglicky, nemecky, rusky a momentálne sa zdokonalujem v holandčine a nórčine. Milujem jazyky, pretože verím, že sú oknom ku kultúre a novým ľuďom. Vo voľnom čase rád cestujem a čítam knihy, no najradšej popíjam kávu v kruhu priateľov. Ako lektor anglického jazyka pracujem už vyše 7 rokov a najväčším zadosťučinením je pre mňa vidieť progres mojich študentov a študentiek, či už sa jedná o deti alebo dospelákov.

Martin Horný
Rebeka

Rebeka Jendrišáková


language coach

Pochádzam z: Žilina, Slovensko

Momentálne ma nájdete v: Kaohsiung, Taiwan

Niečo o mne: Milujem cestovanie, spoznávanie nových kultúr a ľudí. Aj preto som takmer každý rok na inom mieste, študovala som v Holandsku, absolvovala som stáž v Anglicku, zúčastnila som sa výmenného pobytu v Južnej Kórei a momentálne opäť študujem na Taiwane. Na učení angličtiny ma najviac baví interakcia s mojimi študentami. Vždy sa teším na to, akú tému si vyberú a o čom budeme opäť debatovať. V Language Bistro taktiež učím aj deti, prax z anglickej škôlky mi ukázala, ako jednoducho a hravo sa dokážu deti naučiť druhý jazyk a tak získať obrovský benefit.

Tatiana Štrauchová


language coach

Pochádzam z: Bratislava, Slovensko

Momentálne ma nájdete v: Praha, Česká republika / Zürich, Švajčiarsko

Niečo o mne: Už niekoľko rokov sa venujem psychológii a práca s ľuďmi ma nesmierne baví a napĺňa. Mala som možnosť pracovať v medzinárodnej anglickej škôlke s deťmi od 1,5 do 7 rokov, a taktiež so znevýhodnenými žiakmi s rôznorodými kombináciami porúch, vo všetkých vekových kategóriách. Okrem štúdia v angličtine sa venujem aj online psychologickému poradenstvu, tvoreniu štúdií a cestovaniu. Samozrejme, pri týchto činnostiach ma angličtina nonstop sprevádza a používam ju deň čo deň. Vždy keď sa dá tak si niekam odletím, odkiaľkovek sa však už spolu spojíme, budem sa tešiť na našu hodinu!