Náš tím

Na výbere našich coachov si dávame naozaj záležať, o ich kvalitách sa však môžete presvedčiť len vy sami. Dovoľte nám predstaviť vám náš tím.

Martin Horný


language coach

Pochádzam z: Bratislava, Slovensko

Momentálne ma nájdete v: Praha, Česká republika

Niečo o mne: Zaujímam sa o európsku politiku a svetové dianie. Plynule hovorím po anglicky, nemecky, rusky a momentálne sa zdokonalujem v holandčine a nórčine. Milujem jazyky, pretože verím, že sú oknom ku kultúre a novým ľuďom. Vo voľnom čase rád cestujem a čítam knihy, no najradšej popíjam kávu v kruhu priateľov. Ako lektor anglického jazyka pracujem už vyše 7 rokov a najväčším zadosťučinením je pre mňa vidieť progres mojich študentov a študentiek, či už sa jedná o deti alebo dospelákov.

Martin Horný

Matej Lanča


language coach

Pochádzam z: Bratislava, Slovensko

Momentálne ma nájdete v: Bratislava, Slovensko/ Viedeň, Rakúsko

Niečo o mne: Krása cudzích jazykov ma sprevádza, takpovediac, na každom kroku už niekoľko rokov a už pri prvom kontakte s nimi som vedel, že je to vynikajúci nástroj na vyjadrenie seba samých. Zo všetkých jazykov si však ma naviac získala nemčina a naša materinčina, slovenčina. O tom, že nemčina už dávno nie je strašiak, sa snažím už niekoľko rokov presvedčiť študentov a študentky na svojich hodinách. Vo svojom voľnom čase ma určite nájdete s knihou v ruke, pretože verím, že literatúra nám vždy, vďaka pestrosti jazyka, ukáže úplne iný pohľad na svet a jeho každodennosť.

Tatiana Štrauchová


language coach

Pochádzam z: Bratislava, Slovensko

Momentálne ma nájdete v: Praha, Česká republika / Zürich, Švajčiarsko

Niečo o mne: Už niekoľko rokov sa venujem psychológii a práca s ľuďmi ma nesmierne baví a napĺňa. Mala som možnosť pracovať v medzinárodnej anglickej škôlke s deťmi od 1,5 do 7 rokov, a taktiež so znevýhodnenými žiakmi s rôznorodými kombináciami porúch, vo všetkých vekových kategóriách. Okrem štúdia v angličtine sa venujem aj online psychologickému poradenstvu, tvoreniu štúdií a cestovaniu. Samozrejme, pri týchto činnostiach ma angličtina nonstop sprevádza a používam ju deň čo deň. Vždy keď sa dá tak si niekam odletím, odkiaľkovek sa však už spolu spojíme, budem sa tešiť na našu hodinu!

Rebeka

Rebeka Jendrišáková


language coach

Pochádzam z: Žilina, Slovensko

Momentálne ma nájdete v: Kaohsiung, Taiwan

Niečo o mne: Milujem cestovanie, spoznávanie nových kultúr a ľudí. Aj preto som takmer každý rok na inom mieste, študovala som v Holandsku, absolvovala som stáž v Anglicku, zúčastnila som sa výmenného pobytu v Južnej Kórei a momentálne opäť študujem na Taiwane. Na učení angličtiny ma najviac baví interakcia s mojimi študentami. Vždy sa teším na to, akú tému si vyberú a o čom budeme opäť debatovať. V Language Bistro taktiež učím aj deti, prax z anglickej škôlky mi ukázala, ako jednoducho a hravo sa dokážu deti naučiť druhý jazyk a tak získať obrovský benefit.

Martina Melišíková


riaditeľka jazykovej školy Language Bistro

Pochádzam z: Pezinok, Slovensko

Niečo o mne:

Som pracujúca mama dvoch synov, a všetky deti, s ktorými sa na hodinách stretávam sa snažím viesť tak, akoby to boli moje vlastné. Pre mňa je veľmi dôležité uvedomiť si v čom, je študent vynimočný a viesť ho cez vzájomný rešpekt a pochopenie. Vedenie jazykovej školy ma nesmierne napĺňa, pretože vďaka kvalitne odučeným hodinám našimi lektormi si študenti môžu plniť rôzne sny - od cestovania, až po lepšiu prácu. Vo voľnom čase sa venujem rodine, veľmi rada pečiem a starám sa o našu záhradku.

Som hrdá na skvelý tím našich jazykových lektorov a coachov, ktorý v Language Bistro učí s chuťou úplne každého.