Náš tím

Na výbere našich coachov si dávame naozaj záležať, o ich kvalitách sa však môžete presvedčiť len vy sami. Dovoľte nám predstaviť vám náš tím.

Tatiana Štrauchová


language coach

Pochádzam z: Bratislava, Slovensko

Momentálne ma nájdete v: Praha, Česká republika / Zürich, Švajčiarsko

Niečo o mne: Už niekoľko rokov sa venujem psychológii a práca s ľuďmi ma nesmierne baví a napĺňa. Mala som možnosť pracovať v medzinárodnej anglickej škôlke s deťmi od 1,5 do 7 rokov, a taktiež so znevýhodnenými žiakmi s rôznorodými kombináciami porúch, vo všetkých vekových kategóriách. Okrem štúdia v angličtine sa venujem aj online psychologickému poradenstvu, tvoreniu štúdií a cestovaniu. Samozrejme, pri týchto činnostiach ma angličtina nonstop sprevádza a používam ju deň čo deň. Vždy keď sa dá tak si niekam odletím, odkiaľkovek sa však už spolu spojíme, budem sa tešiť na našu hodinu!

Martina Melišíková


riaditeľka jazykovej školy Language Bistro

Pochádzam z: Pezinok, Slovensko

Niečo o mne:

Som pracujúca mama dvoch synov, a všetky deti, s ktorými sa na hodinách stretávam sa snažím viesť tak, akoby to boli moje vlastné. Pre mňa je veľmi dôležité uvedomiť si v čom, je študent vynimočný a viesť ho cez vzájomný rešpekt a pochopenie. Vedenie jazykovej školy ma nesmierne napĺňa, pretože vďaka kvalitne odučeným hodinám našimi lektormi si študenti môžu plniť rôzne sny - od cestovania, až po lepšiu prácu. Vo voľnom čase sa venujem rodine, veľmi rada pečiem a starám sa o našu záhradku.

Som hrdá na skvelý tím našich jazykových lektorov a coachov, ktorý v Language Bistro učí s chuťou úplne každého.