Prečo sa vás chceme zbaviť

Prečo sa vás chceme zbaviť

V Language Bistro sa snažíme byť voči našim študentom a študentkám čo najtransparentnejší. Práve preto by sme vám radi predstavili našu stratégiu pri výučbe a jednoducho vám vysvetlili, prečo sa vás chceme zbaviť.

Čo sa nám nepáči…

Týmto článkom by sme radi upresnili, čo presne sa nám na práci niektorých lektorov a samotných jazykových škôl nepáči, a tak vám ukázali, za čím naozaj nestojíme. Nepáči sa nám prístup, pri ktorom niektoré jazykové školy nasilu predlžujú štúdium svojich študentov a študentiek, len preto, aby z nich dostali viac peňazí. Takýto prístup je však predovšetkým výsledkom nekvalitného nastavenia štúdia pre študentov, nedostatočnej spätnej väzby, či sledovania progresu študenta. Štúdium je často bez úvodnej prípravy študenta na to, ako štúdium prebieha a čo sa od neho očakáva. Najhoršou vecou je však fakt, že študent nevie, ako pretaviť svoju angličtinu do reálneho života a tak s ňou ostať v kontakte. Navyše, lektori nenavádzjú študentov na rutinu, ktorú by neskôr mohli študenti nasledovať.

Výsledkom tak je, že študenti študujú v jazykovej škole roky a roky, a už tak nejak zo zvyku…bez toho, aby vedeli pretaviť svoju angličtinu do reálneho života tak mrhajú svojim časom a financiami. A presne toto nechceme. V Language Bistro sme k svojim študentom úprimní a presne im povieme, čo sa od nich očakáva, a čo môžu očakávať od nás. Pravidelne dostávajú spätnú väzbu a konzultujú svoj progres so svojím coachom.

Štúdium s Language Bistro znamená plán

Ak sa rozhodnete študovať s Language Bistro, od začiatku je vaše štúdium štruktúrované, a tak viete kam sa posuniete. Všetko začína pri individuálnych kurzoch jazykovou diagostikou, kde môžete bezplatne zistiť svoju úroveň a taktiež spoznať nás a náš štýl výučby. Následne vám je pripravený študíjnný plán a celé štúdium dopĺňa pravideľná spätná väzba a hodnotenie zadaní. Na konci každého stage-u má u nás pri úspešnom absolvovaní kurzu, každý študent možnosť získať certifikát. Pred skončením je pre vás pripravený rozhovor s coachom, na ktorom si presne naplánujete, ako bude vyzerať váš ďalší život s angličtinou. Štúdie totiž dokazujú, že cudzí jazyk dokážete stratiť po šiestich mesiacoch. Už po troch mesiacoch nepracovania s jazykom však môžete začať strácať slovnú zásobu a gramatiku.

Prečo sa vás chceme zbaviť

V Language Bistro sa vás teda naozaj chceme zbaviť. Myslíme to však iba v tom najlepšom slovazmysle. Veľmi nám záleží na tom, aby ste z našej jazykovej školy odchádzali s dobrou spomienkou a hlavne s čo najlepšími znalosťami jazyka. Okrem toho nám veľmi záleží na tom, aby ste vedeli, ako pokračovať ďalej, a čo pre svoju angličtinu robiť. Veríme, že váš zážitok s našimi coachmi vás obohatí nie len o jazyk, ale že v ňom nájdete aj zmysel svojho ďalšieho rozvoja a sebavzdelávania. Prajeme vám veľa šťastia na vašej ceste!

Chceli by ste bližšie zistiť ako to u nás funguje? Prihláste sa na bezplatný online workshop s naším jazykovým coachom, ktorý sa bude konať už 8. septembra o 19:00. Tešíme sa na vás!

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů