5 dňový detský tábor, vďaka ktorému Vaše deti zažijú kopec zábavy a zlepšia si angličtinu

Anglický denný tábor

Doprajte Vašim deťom to najlepšie, doprajte im zábavu a vzdelanie!

„Deti tvoria tretinu našej populácie a celú našu budúcnosť.“

 

Turnusy a cena tábora

Tábor sa bude konať v kongresovej sále v hoteli Barónka na ulici Mudrochova 2 v bratislavkej Rači. Počas celého trvania tábora na deti budú dohliadať kvalifikovaní animátori so skúsenosťami v organizovaní táborov a učení angličtiny. Každý z animátorov taktiež disponuje certifikátom o absolvovaní kurzu prvej pomoci. Pre deti je prichystaná desiata, obed v neďalekej reštaurácii Račiansky dvor a olovrant. Deti si každý deň môžu vybrať z ponuky troch jedál. Na deti každý deň čaká množstvo aktivít a výletov, vďaka ktorým spoznajú svoje okolie, zabavia sa a zároveň si zlepšia svoju angličtinu.

Tábor je pre všetky deti vo veku od 6 do 14 rokov.

Miesto konania: Hotel Barónka - kongresová sála - Mudrochova 2 (Bratislava-Rača)
Dĺžka turnusa: 5 dní (pondelok až piatok)

Trvanie dňa: od 07:45 do 17:00
Strava: desiata, obed (polievka + hlavné jedlo), olovrant

Turnusy:                                            Cena:

10.07. - 14.07.2023 (voľné miesta: 18)  215 €

21.08. - 25.08.2023 (voľné miesta: 15)  215 €

 

POZOR! Využite zľavu 10 %! (-21.5 EUR)

 

U nás má zľavu takmer každý: účastníci/čky z minulého roku, súrodenci, kamaráti/tky, účastníci/čky oboch turnusov

 

 

ceny sú uvedené s DPH

Máte ešte otázky? Kontakujte nás!

Mail: martin.coach@languagebistro.sk

Telefón: +421 918 522 062

 

Takto vyzerá deň v našom tábore:


Ráno

Medzi 07:45 a 08:00 prebieha príchod detí. Od 08:15 následne prebieha práca s deťmi hravou formou a interaktívnymi činnosťami, ktoré zlepšujú ich slovnú zásobu a upevňujú ich vedomosti v angličtine. Celý deň prebieha v anglickom jazyku. Nakoľko všetci animátori hovoria aj po slovensky, nemusíte sa báť, že by vaše dieťa bolo u nás stratené, situáciu vieme vždy zachrániť. 🙂 Následne o 10:00 prebieha občerstvenie vo forme desiaty a do 11:30 prebieha druhá časť aktivít.

Obed

Po druhej časti aktivít sa presúvame na obed do neďalekej reštaurácie Račiansky dvor vzdialenej 5 minút pešo od našich priestorov, v ktorej prebiehajú naše aktivity. Súčasťou každodenného obedu je samozrejme polievka a hlavné jedlo. V prípade, že vaše dieťa má na nejaké zložky jedál intoleranciu, či alergiu, upozornite nás na túto skutočnosť v prihlasovacom formuláre, a pripravíme špeciálny obed pre vaše dieťa. Po obede sa vraciame do priestorov hotela, odkiaľ vyrazíme na poobedný program.

Popoludnie

Po obede sa začína hlavný program, ktorý zväčša prebieha mimo školy. Deti sa tak budú môcť tešiť na množstvo zábavných hier na lúkach v neďalekých lesoch, taktiež pôjdeme preskúmať aj Bratislavu. K dispozícii budú samozrejme aj lopty, frisbee disky, no a pre tých, ktorím sa zrovna behať nebude chcieť, máme pripravený klub DIY, kde deti budú môcť zapojiť aj svoje šikovné ručičky a niečo pekné si vytvoriť. Pre všetkých hladošov, máme samozrejme pripravený olovrant. Vy sa nemusíte nikam ponáhlať, vaše deti sa u nás môžu zabávať do 17:00.

Toto je náš tím:

Martin Horný

Martin (24)

Martin je magisterským študentom lingvistiky a európskej politiky na Univerzite Karlovej v Prahe. Pracuje ako jazykový coach a vyučuje anglický jazyk, a to ako pre dospelých tak aj pre deti. Ako lektor angličtiny pôsobí už osem rokov. Miluje skupinové športy, no medzi jeho hobby patrí aj čítanie a spoločenské hry. 

Rebeka (26)

Rebeka momentálne študuje na exotickom Taiwane. Pred štúdiom na Taiwane, absolvovala bakalárske štúdium v Holandsku, no taktiež pracovala v Británii a zapojila sa do výmenného programu v Južnej Kórei. Venuje sa tancu, rada cestuje, a taktiež vyučuje anglický jazyk. Skúsenosti s vyučovaním detí nadobudla v anglickej škôlke.

Štěpán

Štěpán (24)

Štěpán študuje učiteľstvo biológie, environmentálnej výchovy a geografie v Olomouci. Pedagogické skúsenosti získava aj mimo školy ako tréner plávania, alebo ako edutainer v centre popularizácie vedy - Pevnost poznání. Má tiež dlhoročné skúsenosti s organizovaním detských táborov v prírode aj s vedením denných športových táborov. Momentálne pracuje ako asistent učiteľa pre deti na autistickom spektre.

Často kladené otázky

Moje dieťa nevie (dobre) po anglicky. Môžem ho prihlásiť na tábor?

Áno, samozrejme. Aj keď takmer celý deň bude prebiehať v angličtine, vaše dieťa sa u nás nestratí ani ak po anglicky nevie, nakoľko všetci lektori hovoria po slovensky.

Moje dieťa ma alergiu/intoleranciu. Môžem ho prihlásiť na tábor?

Áno, môžete. Alergie, či intolerancie nie sú žiadnym problémom a dáme na to pozor. Samotní lektori majú zopár intolerancií, takže dobre poznajú tento problém na vlastnej koži. V maili, ktorým potvrdíme Vašu prihlášku sa bude nachádzať aj dotazník na intolerancie, alergie a iné špecifické skutočnosti.

Môžem svoje dieťa vyzdvihnúť aj skôr ako o 17:00?

Samozrejme, po dieťa si môžete prísť aj skôr. Ak si chcete po dieťa prísť skôr, stačí nám zavolať a informovať sa, kde sa momentálne nachádzame.

Môžem svoje dieťa priniesť aj neskôr ako o 07:45.

Samozrejme, toto taktiež nie je problém. Prosíme však všetkych rodičov, aby svoje deti priniesli najneskôr do 11:30, nakoľko vtedy odchádzame na obed a začína sa druhá časť programu.

Má zmysel moje dieťa prihlásiť na oba turnusy?

V prípade, že by ste Vaše dieťa radi prihlásili na oba turnusy, vôbec to nie je problém. Na každom turnuse bude iný program, to znamená, že Vaše dieťa tak nezažije dvakrát to isté. Navyše v takom prípade od nás získavate automaticky zľavu 10 %.