Prihláška na kurzy


Vypíšte si prihlášku na naše kurzy


Kurzy otvárame priebežne počas celého roka. Ak už vieme vašu úroveň, navrhneme vám možnosti výučby. Ak momentálne nemáme vhodnú skupinu pre vás, zapíšeme vás na "čakačku" a hneď ako to bude možné budete zaradený do vhodnej skupiny. Pri individuálnej výučbe sa stačí dohodnúť na vhodných časoch a môžete začať hneď.

Očakávajte od nás email alebo telefonát.

Tešíme sa na vás.

Úroveň (Váš odhad)
Stlačením tlačítka pod formulárom súhlasíte s tým, že Vám na uvedený email budeme posielať emailové správy so zaujímavým obsahom z oblasti jazykov. Na emaily sa môžete tešiť spravidla 2x mesačne. Pokiaľ už nebudete chcieť emaily naďalej dostávať, kedykoľvek môžete tento súhlas odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej správe. Vaše údaje bude spracovávať firma Language Bistro, s.r.o. (IČ: 35913797) podľa týchto zásad o ochrane osobných údajov

Aký je postup?


Zistenie úrovne jazyka

Pre správne zaradenie do kurzu potrebujeme zistiť vašu úroveň jazyka. Test AJ a NJ si môžete vypísať priamo na našej stránke. Ostatné jazyky u nás v škole.

Ukážková hodina

Ak ste ešte u nás neboli a chcete nás najskôr vyskúšať, stačí sa len prihlásiť na ukážkovú hodinu.

Prihláška

Stačí len vypísať prihlášku a o všetkom sa dohodneme. Test aj ukážku môžete absolvovať aj potom 🙂

Aké jazyky vyučujeme?


Špecializujeme sa najmä na anglický a nemecký jazyk, ale radi vám zabezpečíme aj hodiny ruštiny, španielčiny, francúžštiny, či iných jazykov. Učíme deti aj dospelých, individuálne alebo skupinovo – neváhajte nás kontaktovať a nájdeme to správne riešenie pre Vás! Ak ste firma a potrebujete, aby sme prišli za vami, neváhajte nás kontaktovať.

Angličtina

Nemčina

Francúzština

Španielčina

Ruština

Ako učíme?


Učíme modernými a efektívnymi metódami - najmä Direct Method a Wattsenglish. Hodiny taktiež upravujeme aj podľa vašich potrieb a predstáv tak, aby ste mohli rozprávať už od prvej hodiny. Spôsob výučby na našich hodinách je rýchly, dynamický a plný energie, a zaručene vám veľmi rýchlo rozviaže jazyk. Patríme k licencovaným školám, oprávneným používať metódy, čo znamená, že sme držiteľmi certifikátu po splnení prísnych kvalitatívnych kritérií.