Ukážková hodina

zadarmo


Vyskúšajte si ako učíme ešte pred tým, ako sa rozhodnete. Úplne zadarmo, a s dobrou kávičkou to pôjde skoro samo.

Super! Poďte si užiť reálnu hodinu len pre vás.

Hodina trvá 30 min.

Okrem ukážky sa porozprávame aj o vašich potrebách.

Zoznámime sa

Spoznáte našich lektorov a aj my vás :)

Zažijete ako učíme

A zistíte, či vám u nás bude chutiť.

Zistíte vašu úroveň

Vstupný test si môžete vypísať aj online.

Navrhneme vám vhodný kurz

A nemusíte ďalej hľadať :)

Aké jazyky vyučujeme?


Špecializujeme sa najmä na anglický a nemecký jazyk, ale radi vám zabezpečíme aj hodiny ruštiny, španielčiny či iných jazykov. Učíme deti aj dospelých, individuálne alebo skupinovo – neváhajte nás kontaktovať a nájdeme to správne riešenie pre Vás!

Angličtina

Nemčina

Francúzština

Španielčina

Ruština

Ako vyzerá hodina?


Učíme modernou a efektívnou metódou  Direct Method. Hodiny taktiež upravujeme aj podľa vašich potrieb a predstáv tak, aby ste jednoducho dosiahli váš cieľ. Patríme k licencovaným školám, oprávneným používať metódy, čo znamená, že sme držiteľmi certifikátu po splnení prísnych kvalitatívnych kritérií. Spôsob výučby na našich hodinách je rýchly, dynamický a plný energie, a zaručene vám veľmi rýchlo rozviaže jazyk.

Prihláška na ukážkovú hodinu zdarma


Vypíšte prihlášku a očakávajte od nás potvrdenie

Tešíme sa na vás.

Jazyk
Typ kurzu
Úroveň (váš odhad)
Stlačením tlačítka pod formulárom súhlasíte s tým, že Vám na uvedený email budeme posielať emailové správy so zaujímavým obsahom z oblasti jazykov. Na emaily sa môžete tešiť spravidla 2x mesačne. Pokiaľ už nebudete chcieť emaily naďalej dostávať, kedykoľvek môžete tento súhlas odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej správe. Vaše údaje bude spracovávať firma Language Bistro, s.r.o. (IČ: 35913797) podľa týchto zásad o ochrane osobných údajov