Ukážková hodina zadarmo


Vyskúšajte si ako učíme ešte pred tým, ako sa rozhodnete. Úplne zadarmo, a s dobrou kávičkou to pôjde skoro samo.

Super! Poďte si užiť reálnu hodinu len pre vás.


Super. Tešíme sa, že ste sa dostali až sem a rozhodli ste sa vyskúšať hodinu vedenú našimi profi lektormi v praxi ešte pred tým, ako sa zapíšete do kurzu alebo si objednáte individuálne hodiny. 

Ukážková hodina je v Language Bistro reálna hodina pre vás. Nepôjdete sa pozrieť na hodinu nejakého kurzu, ale na hodinu, ktorú zorganizujeme pre vás, po prípade pre ďalších záujemcov. Hodina trvá cca 50 minút. 

Je to kvôli tomu, že sa vám potrebujeme venovať – potrebujeme zistiť vaše potreby, dáme vám priestor na prípadné otázky, poskytneme vám detailnejšie informácie o výučbe, a takto by sme sa vám na reálnej hodine venovať nemohli. Následne dostanete ukážku výučby, aby ste si vedeli predstaviť ako výučba naozaj vyzerá.

Ideálne, ak by ste si pred ukážkovou hodinou vypísali aj vstupný test z pohodlia vášho domova. Ak by ste to nestihli, nevadí, môžeme to urobiť aj potom, alebo priamo po hodine.

Kvalita hodín je u nás prvoradá a preto si veľmi dávame pozor na zloženie skupín na základe úrovní. Z tohto dôvodu je potrebné, aby si každý študent vypísal vstupný test (okrem úplných začiatočníkov). Test je veľmi dôležitý, aby sme zistili vašu úroveň a mohli vám tak navrhnúť výučbu, ktorá vám bude vyhovovať.

Nečakajte, vypíšte formulár nižšie a my vás budeme kontaktovať s návrhom termínu ukážkovej hodiny. Nebojte sa, ak by vám náhodou navrhnutý termín nevyhovoval, určite sa pokúsime prispôsobiť vašim požiadavkám.

Tešíme sa na vás.

Aké jazyky vyučujeme?


Špecializujeme sa najmä na anglický a nemecký jazyk, ale radi vám zabezpečíme aj hodiny ruštiny, španielčiny či iných jazykov. Učíme deti aj dospelých, individuálne alebo skupinovo – neváhajte nás kontaktovať a nájdeme to správne riešenie pre Vás!

Angličtina

Nemčina

Francúzština

Španielčina

Ruština

Ako vyzerá hodina?


Učíme modernými a efektívnymi metódami Direct Method a Wattsenglish. Hodiny taktiež upravujeme aj podľa vašich potrieb a predstáv tak, aby ste mohli rozprávať už od prvej hodiny. Patríme k licencovaným školám, oprávneným používať metódy, čo znamená, že sme držiteľmi certifikátu po splnení prísnych kvalitatívnych kritérií. Spôsob výučby na našich hodinách je rýchly, dynamický a plný energie, a zaručene vám veľmi rýchlo rozviaže jazyk.

Prihláška na ukážkovú hodinu zdarma


1. Vypíšte prihlášku na ukážkovú hodinu zdarma

2. Následne vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín 

Tešíme sa na vás.

Úroveň (Váš odhad)
Stlačením tlačítka pod formulárom súhlasíte s tým, že Vám na uvedený email budeme posielať emailové správy so zaujímavým obsahom z oblasti jazykov. Na emaily sa môžete tešiť spravidla 2x mesačne. Pokiaľ už nebudete chcieť emaily naďalej dostávať, kedykoľvek môžete tento súhlas odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej správe. Vaše údaje bude spracovávať firma Language Bistro, s.r.o. (IČ: 35913797) podľa týchto zásad o ochrane osobných údajov