ONLINE KURZY


Ak ste zaneprázdnení a uprednostňujete výučbu z pohodlia domova, tak toto je najlepší spôsob výučby pre Vás. Nemusíte nikam chodiť, stačí sa len usadiť, pripojiť sa online cez Skype alebo iný komunikačný nástroj a naši lektori Vám hodinu pripravia tak,
akoby ste sedeli u nás v škole.

Učte sa z pohodlia domova


V súčasnej dobe je dôležité využiť správne čas, ktorý máme na seba viac ako predtým.
Hovorí sa čím viac jazykov ovládate, tým viac ste človekom. Možno sa doma vzdelávate, ale viete sami, že najdôležitejšia je KONVERZÁCIA. My Vám teraz ponúkame túto možnosť konverzovať s našimi lektormi z pohodlia Vášho domova.

Aby ste si to mohli vyskúšať ponúkame Vám teraz ukážkovú hodinu ZADARMO.

Stačí, ak máte pripojenie na internet a akýkoľvek komunikačný nástroj
WhatsApp, ViberMessenger, alebo Skype, aby sme sa vedeli spojiť. 
Všetko ostatné nastavíme podľa Vašich potrieb a dohodneme si čas aký Vám vyhovuje. 

Ponuka jazykov


Angličtina

How do you do?

Nemčina

Wie geht es dir?

Francúzština

Comment allez-vous

Španielčina

Cómo estás

Ruština

как ваши дела

Čo Vám ponúkame


Direct Method

Naučíte sa hovoriť sami už od prvej hodiny, učenie je zábavou a nemáme domáce úlohy.

Kvalitní lektori

Staviame na pevných základoch, preto pri výbere dbáme na odbornosť lektorov a kvalitnú výučbu.

Flexibilita

Prispôsobíme sa maximálne Vášmu času, nastavíme správny kurz a výsledok je zaručený.

Referencie


Prečítajte si spätnú väzbu našich študentov ako boli spokojní s lektormi a online výučbou a ako sa im darilo napredovať.

Natália vyučuje v našej firme už niekoľko mesiacov a sme maximálne spokojní. Hodiny prispôsobuje našim požiadavkám, je skvelá aj v business english. Hodiny sú vždy iné, originálne. Mňa osobne pripravila aj na štátnicu, ktorú som následne bez problémov zvládla. Keď vysvetľuje gramatiku, dáva neúrekom praktických príkladov, takže to pochopí naozaj každý. Rozpráva a vysvetľuje čisto v angličtine. Jednoducho, skvelá lektorka :)
Lucia M.
Natálka je lektorka, na ktorej si vážim najmä profesionalitu a individuálny prístup. Jej hodiny sú spojením dokonalej prípravy, pestrého výberu tém, dynamického prístupu, interaktívneho priebehu výučby a praktických rád nevyhnutných pri aktívnom využívaní anglického jazyka. Nakoľko patrí k vysoko fundovaným osobám s množstvom vedomostí z rôznych oblastí, konverzácia zahŕňa široké spektrum tém a prebieha vždy na vysokej úrovni. Doučovanie je výlučne v anglickom jazyku, čo ja osobne veľmi oceňujem. Na lekcie sa vždy teším, keďže samotný štýl výučby je pútavý a motivačný a posúva moju jazykovú úroveň stále na vyššiu úroveň :).
Marcela O.
Natália ma učí už vyše roka, a od tej doby som urobila v angličtine veľké pokroky. Komunikujeme spolu len po anglicky, čo je pre mňa najlepšia metóda.Na hodiny chodí skvelo pripravená, poskytuje množstvo študijných materiálov, pomôže aj mimo hodín, keď niečo potrebujem. Za mňa je to lektorka, ako má byť :)
Martina G.

Metódy výučby


Vyučujeme certifikovanými metódami. Pre dospelých je to metóda Direct Method a pre deti Wattsenglish. Okrem týchto metód Vám vieme ušiť výučbu na  mieru podľa Vašich predstáv a prispôsobíme tomu aj výber učebných materiálov.