INDIVIDUÁLNE KURZY


Chceli by ste sa jazyk naučiť vlastným tempom a v časoch, ktoré vám vyhovujú? Individuálna výučba je to pravé pre vás. Úvodnú hodinu od nás dostanete zadarmo. 

Kurzy na mieru


Či už ste časovo vyťažení alebo sa Vám lepšie učí vo väčšom súkromí, individuálne hodiny sú pre Vás to najlepšie riešenie. Ušijeme Vám hodiny na mieru a prispôsobíme sa Vašim časovým možnostiam.

Takéto hodiny zabezpečujeme pre všetkých - deti či dospelých, alebo pre firmy. Je to len na vás. Výučba sa úplne prispôsobí vám. Hodiny je možné zabezpečiť aj online. 

Lektor a 1 - 3 študenti

Intenzita kurzu: podľa dohody
Počet hodín: podľa dohody
Dĺžka hodín:  50 - 90 min. 
Dni výučby: podľa dohody
Časy výučby: podľa dohody
Cena kurzu: podľa dohody

Ponuka jazykov


Angličtina

How do you do?

Nemčina

Wie geht es dir?

Francúzština

Comment allez-vous

Španielčina

Cómo estás

Ruština

как ваши дела

Prihláška na úvodnú hodinu zadarmo


Postup:

1. Vypíšete prihlášku a my Vás budeme kontaktovať. Prejdeme si všetky detaily, Vaše predstavy a Vaše časové možnosti.

2. Následne si dohodneme termín ukážkovej hodiny, ktorú ponúkame zdarma.

Jazyk
Typ kurzu
Úroveň (váš odhad)
Stlačením tlačítka pod formulárom súhlasíte s tým, že Vám na uvedený email budeme posielať emailové správy so zaujímavým obsahom z oblasti jazykov. Na emaily sa môžete tešiť spravidla 2x mesačne. Pokiaľ už nebudete chcieť emaily naďalej dostávať, kedykoľvek môžete tento súhlas odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej správe. Vaše údaje bude spracovávať firma Language Bistro, s.r.o. (IČ: 35913797) podľa týchto zásad o ochrane osobných údajov

Metódy výučby


Vyučujeme certifikovanými metódami. Pre dospelých je to metóda Direct Method a pre deti Wattsenglish. Okrem týchto metód Vám vieme ušiť výučbu na  mieru podľa Vašich predstáv a prispôsobíme tomu aj výber učebných materiálov.