Príďte zažiť

Deň otvorených dverí 2020

18. a 19. Septembra
Piatok: 15:00-19:00
Sobota 09:00-12:00

Na čo sa môžete tešiť

Spoznáte nás a môžete sa nás pýtať všetko, čo vás zaujíma. Je to jedinečná príležitosť spoznať nás, vidieť naše priestory alebo si prelistovať naše knihy :)

Môžete si vyskúšať hodiny angličtiny a nemčiny pre dospelých a hodiny angličtiny pre deti so Stevom a našou strakou Maggie metódou Wattsenglish :)

A čo by to bol za deň otvorených dverí u nás bez dobrej kávičky? Samozrejme tá u nás rozvoniava stále. 

jana-horinkova

Janka Horínková

lektorka anglického jazyka pre dospelých
olga-brndiarova

Oľga Brndiarová

lektorka anglického jazyka pre deti
Andreas Zhorelicky lektor language bistro

Andreas Zhorelický

lektor nemeckého jazyka pre dospelých

Martina Melišíková

riaditeľka a majiteľka školy

Kto vám bude k dispozícii

S nadšením vás budú očakávať traja lektori - Janka, Oli a Andreas. Každý z nich bude mať pre vás pripravené hodiny, ktoré budú začínať vždy o celej hodine. Prvých 15 minút vám bude k dispozícii naša riaditeľka Martina, ktorá vám predstaví školu, výučbu alebo vám odpovie na prípadné otázky. Marek - ten pri kávovare na obrázku vyššie :) - vám bude pripravovať kávičku :) 

Prihláste sa 

Aj s ohľadom na bezpečnosť a opatrenia s ochorením COVID 19 je nutné sa najskôr zaregistrovať. Pripravili sme pre vás rozpis jednotlivých hodín tak, aby sme sa vám mohli aj individuálne venovať. Každú celú hodinu sa budú začínať jednotlivé hodiny. Prvých 15 minút budeme venovať predstaveniu, všeobecným informáciám. Následne vám bude ďalších 45 minút ponúknutá ukážka výučby a bude aj priestor na vaše otázky. Počas dňa otvorených dverí sa môžete aj otestovať a prihlásiť sa na kurzy. Súčasťou bude aj súťaž o jazykový kurz. Tešíme sa na vás. 

 

Stlačením tlačítka pod formulárom súhlasíte s tým, že Vám na uvedený email budeme posielať emailové správy so zaujímavým obsahom z oblasti jazykov. Na emaily sa môžete tešiť spravidla 2x mesačne. Pokiaľ už nebudete chcieť emaily naďalej dostávať, kedykoľvek môžete tento súhlas odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej správe. Vaše údaje bude spracovávať firma Language Bistro, s.r.o. (IČ: 35913797) podľa týchto zásad o ochrane osobných údajov